16 تیر, 1399
آموزش ها

آموزش ها

آموزش جوملا

اگر چه جوملا 2.5 از فایل‌های زبان در بخش مدیریت و سایت پشتیبانی می‌کند، اما هیچ راهی برای نصب فایل‌های زبان مربوط به الحاقات (کامپوننت، پلاگین ، ماژول) نیست مگر اینکه آنها توسط خود افزونه‌ها نصب شوند.

خوشبختانه، از جوملا 1.6 به بعد جوملا! برای نصب ا [ … ]

ادامه مطلب...
کامپوننت خبر خوان

کامپوننت خبرخوان ( web feed یا news feed یا rss feed ) در جوملا باعث می‌شود شما یکسری لینک به کاربران ارائه کنید تا آنها بتوانند در سایتشان از محتوای لینک‌های شما استفاده کنند یا اینکه ما می‌توانیم از news feed دیگران در سایت مان استفاده کنیم. ما [ … ]

ادامه مطلب...
امنیت جوملا

امنیت جوملا برای کسانی از آن استفاده می‌کنند و به خصوص کسانی که یکبار سایت آنها هک شده است بسیار مهم می‌باشد و نصب فقط کامپوننت‌های امنیتی از قبیل Defender، RS Firewall، X-Defender و یا غیره نمی‌تواند کافی باشد.

ادامه مطلب...
امنیت جوملا

یکی از مهمترین بخش‌های جوملا، مدیریت کاربران می‌باشد. بسیاری از وبمستر ها نیاز به تعیین سطوح دسترسی مختلف در مطالب سایت، برای کاربران دارند، همچنین در نحوه ارائه خدمات نیاز به تعیین سطح دسترسی کاربران سایت به بخش‌های مختلف بیشتر مشهود است.

ادامه مطلب...
وب لینک در جوملا

یکی از ویژگی‌های پرکاربرد هسته جوملا قابلیت وب لینک است که به سادگی به شما اجازه می‌دهد تا لیستی از لینک‌ها را از URLهای خارجی آماده و در سایت، از آنها استفاده کنید. به عنوان مثال باید یک مجموعه برای وب لینک‌ها ایجاد کنید و لیست لینک‌ها را در داخل م [ … ]

ادامه مطلب...
تبلیغات

تاثیر تبلیغات در دنیای وب بر کسی پوشیده نیست. در صورتیکه محصولی داشته باشید، علاوه بر شیوه‌های روز در امر تبلیغات، درج اطلاعات مربوط به محصول در سایت‌ها نیز کمک بسزایی در معرفی محصولات شما خواهد داشت.

ادامه مطلب...
آموزش جوملا

یکی از اساسی‌ترین و مهم‌ترین بخش‌های جوملا، تنظیمات کلی می‌باشد. در این بخش تنظیمات سایت، سیستم، سرور ، مجوزها و فیلتر متن وجود دارد که هر گزینه بخشی از پیکربندی جوملا را مدیریت می‌کند.

ادامه مطلب...

صفحه 5 از 11

<< شروع < قبلی 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 بعدی > انتها >>

TwitterFacebookNewsletterrss

نوار ابزار جوملا فارسی

گوگل پلاس

تیم ترجمه

در این سایت به "جوملا" ترجمه شده است Joomla!®

کتاب جوملا فارسی