16 تیر, 1399
آموزش ها

آموزش ها

کامپوننت

در ادامه آموزش‌های کدنویسی برای جوملا، ایجاد کامپوننت‌های جوملا را خواهیم آموخت که چگونه یک نوع آیتم منو در مدیریت منوها از نوع کامپوننت ایجاد کنیم. بدین معنی که کاربران بتوانند آیتم‌های منو از نوع کامپوننتی که ما ایجاد کرده‌ایم داشته باشند.

ادامه مطلب...
Video Icon

پلاگین All Videos به شما این امکان را می‌دهد تا تقریبا هر نوع فایل چند رسانه‌ای را در سایت جوملایی خود نمایش دهید، فایل‌های تصویری و صوتی، چه در سرور خودتان باشد، یا در محل دیگری این قابلیت وجود دارد تا از طریق این پلاگین در سایت نمایش داده شود.

ادامه مطلب...
جوملا 3

یکی از مشکلات شایع در جوملا 3 مشکل اضافه شدن خودکار کاراکترهای \"; به مطالب در جوملا 3 است. عموما این مشکل هنگامی بروز خواهد کرد که از طریق مدیریت مطالب جوملا قصد اضافه کردن یک تصویر یا یک لینک را به مطلب داشته باشید، به این صورت که پس از اضافه کردن [ … ]

ادامه مطلب...
کامپوننت

در ادامه سلسله مقالات مربوط به ایجاد کامپوننت در جوملا خواهید آموخت که چگونه viewها را به بخش front-end اضافه کنید. کد تمام کامپوننت‌ها به سه قسمت کلی تقسیم می‌شود:
Model : مدلها داده‌ها را مدیریت می‌کنند و با پایگاه داده‌ها سرو کار دارند.

ادامه مطلب...
less

یکی از ویژگی‌های جدید و جذاب در جوملا 3.0 اجرای دستورات LESS است. نکات بسیاری که درباره LESS شنیده شده، آنچه که در آن است و چگونگی مورد استفاده قرار گرفتن آن، برای کسانی که علاقه مند به یادگیری هستند جذاب خواهد بود.

ادامه مطلب...
نصب جوملا 3

قصد داریم جوملا 3.0 فارسی را در لوکال و همچنین روی هاست نصب کنیم. ابتدا به آموزش نصب جوملا 3.0 در لوکال می پردازیم.

برای نصب در لوکال از WampServer و XAMPP استفاده می‌کنیم.

شرح کامل نصب جوملا در لوکال در لینک‌های زیر بیان شده است.

ادامه مطلب...
آموزش نوشتن اولین کامپوننت در جوملا 2.5

از تمام انواع افزونه‌های جوملا کامپوننت‌ها ضروری‌ترین و پرکاربردترین نوع افزونه‌ها هستند. از آن جهت معتقدم که آنها ضروری‌اند چون بخش عمده‌ای از هر صفحه‌ی جوملا به کامپوننت اختصاص دارد. در حقیقت جوملا هر کامپوننت را در یک صفحه لود می‌کند و از طریق کام [ … ]

ادامه مطلب...

صفحه 3 از 11

<< شروع < قبلی 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 بعدی > انتها >>

TwitterFacebookNewsletterrss

نوار ابزار جوملا فارسی

گوگل پلاس

تیم ترجمه

در این سایت به "جوملا" ترجمه شده است Joomla!®

کتاب جوملا فارسی