04 شهریور, 1398
اخبار اطلاعیه ها

اطلاعیه ها

جوملا 3.4.5

نسخه امنیتی جوملا 3.4.5 منتشر شد. به گزارش جوملا فارسی (مترجم برگزیده جوملا در ایران) پروژه جوملا با افتخار جوملا 3.4.5 را برای دانلود در دسترس عموم قرار داد. این یک نسخه امنیتی بسیار مهم است که قویا توصیه می‌کنیم فرآیند بروزرسانی به این نسخه را انجا [ … ]

ادامه مطلب...
جوملا ۳.۴.۴

به گزارش جوملا فارسی (مترجم برگزیده جوملا در ایران) جوملا 3.4.5 حاوی یک پوشش امنیتی است که مطابق برنامه روز پنجشنبه 22 اکتبر منتشر خواهد شد.

تیم امنیتی جوملا (JSST) از یک مسئله امنیتی در هسته جوملا مطلع شده است.

ادامه مطلب...
جوملا ۳.۴.۴

نسخه امنیتی جوملا 3.4.4 منتشر شد. به گزارش جوملا فارسی (مترجم برگزیده جوملا در ایران) پروژه جوملا با افتخار جوملا 3.4.4 را برای دانلود در دسترس عموم قرار داد.
در این نسخه شاهد تغییرات زیر هستیم:

ادامه مطلب...
جوملا ۳.۴

جوملا 3.4.3 منتشر شد. به گزارش جوملا فارسی (مترجم برگزیده جوملا در ایران) پروژه جوملا با افتخار جوملا 3.4.3 را برای دانلود در دسترس عموم قرار  داد. لازم به ذکر است که این یک نسخه تعمیر و نگهداری برای سری نسخه‌های 3.x می‌باشد.

ادامه مطلب...
جوملا ۳.۴

جوملا 3.4.2 منتشر شد. به گزارش جوملا فارسی (مترجم برگزیده جوملا در ایران) پروژه جوملا با افتخار جوملا 3.4.2 را برای دانلود در دسترس عموم قرار داد. لازم به ذکر است که این یک نسخه امنیتی برای سری نسخه‌های 3.x می‌باشد.

ادامه مطلب...
جوملا ۳.۴

جوملا 3.4.1 منتشر شد. به گزارش جوملا فارسی (مترجم برگزیده جوملا در ایران) پروژه جوملا با افتخار جوملا 3.4.1 را برای دانلود در دسترس عموم قرار داد. لازم به ذکر است که این نسخه، آخرین نسخه از سری نسخه های 3.x می‌باشد و برخی اشکالاتی که در نسخه 3.4.0 [ … ]

ادامه مطلب...
جوملا ۳.۴

جوملا 3.4 نسخه پایدار منتشر شد. به گزارش جوملا فارسی (مترجم برگزیده جوملا در ایران) پروژه جوملا با افتخار جوملا 3.4 نسخه پایدار را برای دانلود در دسترس عموم قرار داد. لازم به ذکر است که این نسخه، آخرین نسخه از سری نسخه های 3.x می‌باشد.

ادامه مطلب...

صفحه 7 از 28

<< شروع < قبلی 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 بعدی > انتها >>

TwitterFacebookNewsletterrss

نوار ابزار جوملا فارسی

گوگل پلاس

تیم ترجمه

در این سایت به "جوملا" ترجمه شده است Joomla!®

کتاب جوملا فارسی