به گزارش جوملا فارسی (تنها مترجم برگزیده جوملا در ایران) جوملا 4.0 و جوملا 3.10 در دسترس عموم قرار گرفت.

جشن بگیریم، امروز یک روز مهم برای جوملا! است. پروژه ما تولد 16 سالگی خود را جشن می گیرید. اما این همه ماجرا نیست. پس از 9 سال تلاش سخت داوطلبان ما، مفتخریم که نسخه اصلی جدید خود، یعنی جوملا 4.0، در کنار جوملا 3.10 ، معروف به "پل" را اعلام کنیم.

جوملا 4.0 در کنار جوملا 3.10

جوملا 4 چیست؟

جوملا 4 یک نسخه اصلی است. به این معنی که ما بسیاری از ویژگی های جدید را ارائه می دهیم. همه چیز دوباره طراحی شده، مجدداً مورد بررسی قرار گرفته و البته، ما ویژگی های جدید فوق العاده ای را اضافه کردیم. مهمتر از همه، جوملا 4.0 برای شما ساخته شده است، برای همه طراحی شده است. جوملا! 4 برای همه! برای ایجاد سایت های جدید با انجام فرآیند مهاجرت از جوملا نامزد انتشار به جوملا پایدار و همچنین از سری جوملا 3.10 و سری جوملا 2.5 به این نسخه آماده شده است. جوملا! اعم از فردی، وبلاگ نویس، موسسه خیریه، آژانس وب یا چند ملیتی، یک انتخاب عالی است.

جوملا! 4 منتشر شد، کمی سر و صدا کنید.

به دنیا اطلاع دهید جوملا 4.0 منتشر شده است. از هشتگ #Joomla4 و #Joomla4All استفاده کنید ، ویدیوی جوملا 4 را به اشتراک بگذارید، بروشور جوملا 4 را برای مشتریان خود ارسال کنید یا آن را به سایت حرفه ای خود اضافه کنید و موارد دیگر به زودی ... محصولات ویژه جوملا 4 تا پایان ماه در فروشگاه جوملا در دسترس خواهند بود، همچنین تصاویری که می توانید در حساب های رسانه های اجتماعی ، وب سایت ها ، خبرنامه ها و… به اشتراک بگذارید.

جوملا 3.10 در انتقال به جوملا 4 کمک می کند

همراه با جوملا 4، نسخه پایدار جوملا 3.10 را نیز منتشر می کنیم. جوملا 3.10 پل بین 2 سری اصلی است. جوملا 3.10 پایدار در درجه اول یک نسخه حاوی پشتیبان تغییرات API از جوملا 4.0 است تا به سهولت انتقال به نسخه اصلی بعدی برای جامعه کمک کند. جوملا 3.10 تا 26/05/1402 با وصله های امنیتی پشتیبانی می شود.

هنگامی که وب سایت شما به 3.10 به روز می شود ، بررسی کننده پیش به روز به شما امکان می دهد سازگاری با حداقل الزامات جوملا 4.0 را از نظر محیط میزبانی فعلی و مهمتر از همه ، برنامه های افزودنی نصب شده خود بررسی کنید. این به شما کمک می کند تا ارتقاء خود را به راحتی به جوملا 4.0 آماده کنید.

قابلیت های جوملا 4.0

  • چیدمان، کنتراست و زیرساخت قابل دسترسی سایت خود را برای همه باز کنید.
  • با بهبود مدیر رسانه و ویرایشگر وب سایتهای شگفت انگیزی بسازید.
  • قالب های ایمیل قابل تنظیم به ایمیل های سایت اجازه می دهد تا با نام تجاری شما متناسب باشد.
  • به کاربران خود اجازه دهید مطالب شما را سریع و کارآمد بیابند.
  • تغییرات معماری و کد مدرن به منظور افزایش امنیت طراحی شده است.
  • از سئو مراقبت می کند تا بتوانید در بالای موتورهای جستجو قرار بگیرید.
  • بارگذاری سریع صفحات وب کاربران شما.