جوملا 3.6

جوملا 3.6 منتشر شد. به گزارش جوملا فارسی (مترجم برگزیده جوملا در ایران) پروژه جوملا با افتخار جوملا 3.6 را در دسترس عموم قرار داد.

جوملا 3 آخرین نسخه عمده از سری مدیریت محتوای جوملا می‌باشد. جوملا 3.6 هفتمین سری از این نسخه می‌باشد که منتشر می‌شود.

جوملا 3.6 با بیش از 400 بهبود و عملکرد عالی، از جمله ویژگی‌های بسیار جالب و غنی در جهت راه اندازی ساده تر وب سایت‌ها بهبود عملکرد UX منتشر شده است.

لطفا توجه داشته باشید که ارتقاء از نسخه 3.5 به نسخه 3.6 به راحتی تنها با یک کلیک انجام می‌شود.

ویژگی‌های جدید جوملا 3.6 :

بروز رسانی جوملا بهبود یافته است و در حال حاضر اجازه می‌دهد تا شما به راحتی با یک کلیک فایل‌های اصلی جوملا را مجددا نصب کنید، بازنویسی فایل‌های اصلاح شده و بازگشت همه آنها به حالت پیش فرض.

جوملا 3.6 شامل بسیاری از پیشرفت UX می‌باشد. حالا شما می‌توانید ماژول‌های خود را سریع‌ تر پیدا کنید، بهبود مدیریت کاربران و خیلی موارد بیشتر ...

با تابع زیر فرم جدید در جوملا 3.6 ما برخی از قابلیت‌های اضافی را جهت تکرار فیلدها افزوده‌ایم. در حال حاضر شما می‌توانید فرم‌های XML را در داخل هر یک از فرم‌های موجود استفاده کنید.

ایجاد طبقه بندی‌های شناور: این موضوع می‌تواند خسته کننده باشد زمانی که شما یک آیتم جدید ایجاد کرده و متوجه می‌شوید که یک طبقه بندی ایجاد نکرده‌اید.

جوملا 3.6 در حال حاضر اجازه می‌دهد تا شما یک طبقه بندی بصورت شناور برای مطالب، اطلاعات تماس، خبرخوان‌ها، و تبلیغات ایجاد نمایید.

نوع منوی ACL:ACL در بخش مدیریت در سطح منو وجود ندارد، ولی هم اکنون بهبود یافته‌ است. مسدود کردن گروه‌های کاربری خاص و دسترسی به یک منوی خاص و به همین دلیل نیز تمام آیتم‌های منو میسر شده است.

ببینید موارد جدید در تمام آیتم‌های منو: گزینه جدید برای نشان دادن تمام اقلام از همه منوها که یک دید کلی از آنچه در وب سایت خود نمایش داده می‌شود را ارائه می‌دهد.

و خیلی موارد بیشتر که می توانید لیست کامل آن را در GitHub ببینید.

جوملا 3.6 فارسی بزودی منتشر خواهد شد.