محبوب ترین

جوملا یکی از محبوب ترین بسته‌های نرم افزاری در جهان است که مورد استفاده برای ایجاد، سازماندهی، مدیریت و انتشار مطالب برای وب سایت‌ها، وبلاگ‌ها، شبکه‌های داخلی و برنامه‌های کاربردی تلفن همراه می‌باشد. با توجه به معماری MVC مقیاس پذیر آن نیز، خود یک پایگاه عالی برای ساخت برنامه‌های وب است.
بیش از 3% برنامه تحت وب و 9% از سهم بازار روی جوملا اجرا می‌شود، جوملا بسیار قدرتمند ظاهر شده است و بیش از یکصد هزار سایت در زمینه‌های کسب و کارهای کوچک، سازمان‌های دولتی، سازمان‌های غیر انتفاعی و سازمان‌های بزرگ در سراسر جهان مانند سیتی بانک، ای بی، دانشگاه هاروارد، ikea، مک دونالد و سونی از آن استفاده می‌کنند.
جوملا توسط جامعه بین المللی با بیش از نیم میلیون نفر کاربر فعال به عنوان برنده بهترین سیستم مدیریت محتوا انتخاب شد.
در اینجا برخی از ویژگی‌های برجسته جوملا را برای شما بیان می‌کنیم.

جوملا چند زبانه

چند زبانه

 جوملا یک سیستم مدیریت محتوای متن باز با پلت فرم چند زبانه که جزو محبوب ترین سیستم‌های مدیریت محتوا می‌باشد بیش از 64 زبان را پشتیبانی می‌کند. وب مسترها و سازندگان محتوا می‌توانند وب سایتی با چندین زبان ایجاد نمایند. این یک گام بزرگ به جلو است و نشان دهنده مجموعه‌ای از قابلیت‌هایی است که می‌تواند وب سایت‌های بسیاری را در دسترس مخاطبانی از سراسر جهان قرار دهند.

 

پشتیبانی حرفه ای

پشتیبانی حرفه ای

در سراسر جهان، افرادی مشتاق هستند که به همراه تیمی از توسعه دهندگان در سطح جهانی و افرادی که بدنبال کسب و کار هستند به طور فعال بدون هیچ هزینه‌ای در انجمن کمک می‌کنند.

هزاران نفر از افرادی حرفه‌ای در جوملا وجود دارد که ارائه دهنده خدمات در سراسر جهان می‌باشند که می‌تواند در پروژه‌ها کمک نمایند. جوملا یک دایرکتوری از ارائه دهندگان خدمات در جوملا ارائه کرده است.

 

بروزرسانی آسان

بروزرسانی آسان

یکی از چالش‌های بزرگ هر نرم افزاری، بروز نگه داشتن آن می‌باشد. خوشبختانه، جوملا دارای یک ویژگی درخصوص این بروزرسانی می‌باشد که تنها با یک کلیک می‌توان به آخرین نسخه بروز کرد.این ویژگی بسیار راحت و آسان است.
همچنین دارای یک جستجوگر خودکار است که اطلاعیه‌های مربوط به نرم افزار اصلی درخصوص ارائه نسخه‌های بروزرسانی را به شما اطلاع می‌دهد.بروز نگه داشتن سایت خود بهترین کاری است که می‌بایست انجام دهید تا امنیت سایت خود را بالا ببرید.

 

سیستم راهنمای یکپارچه

سیستم راهنمای یکپارچه

جوملا دارای یک سیستم کمک‌های متنی در برنامه برای کمک به هر سطح از کاربر جهت کار با جوملا می‌باشد. اکثر صفحات یک دکمه کمک در بالا سمت راست دارد، که به طور کامل به شما در درک تمام گزینه‌ها در آن صفحهارائه می‌دهد. همچنین یک واژه نامه توضیح اصطلاعات در زبان انگلیسی بصورت ساده وجود دارد، یک جستجوگر نسخه سیستم که مطمئن شوید همیشه از آخرین نسخه استفاده می‌کنید و یک ابزار اطلاعات سیستم که به شما در عیب یابی کمک می کند. اگر همه این موارد به شما کمک نکرد برای راهنمایی بیشتر دو لینک آنلاین نیز وجود دارد که با مراجعه به آن می‌توانید مشکلات خود را بر طرف نمایید، یک انجمن پشتیبانی و دیگری دانشنامه جوملا می‌باشد.

 

مدیریت رسانه

مدیریت رسانه

مدیریت رسانه‌ها ابزاری برای راحتی آپلود، سازماندهی و مدیریت فایل‌ها و پوشه‌ها می‌باشد. شما حتی می‌توانید فایل‌ها با فرمت‌های دیگری را هم استفاده نمایید و در پیکربندی MIME تنظیم نمایید. مدیریت رسانه با ویرایشگر یکپارچهشده است، بنابراین شما می‌توانید تصاویر و تمام فایل‌های دیگر را به منظور استفاده آسان و افزایش مطالب نوشته شده خود در دسترس داشته باشید.

 

مدیریت تبلیغات

مدیریت تبلیغات

در مدیریت تبلیغات شما این امکان را دارید تا به راحتی تبلیغات اضافه کرده و کسب درآمد از وب سایت خود نمایید. این ابزار اجازه می‌دهد تا برای مشتریان و کمپین‌ها، تبلیغاتی که نیاز دارید را اضافه کنید، حتی کد سفارشی، تنظیم مجموعه‌ای از اعداد، پیگیری تعداد کلیک و خیلی موارد بیشتر ...

 

مدیریت تماس‌ها

مدیریت تماس‌ها

تنها یک فرم تماس برای سایت شما کافی نیست؟ کامپوننت تماس به شما اجازه اضافه کردن تماس‌های مختلف را می‌دهد، گروه‌ها و دپارتمان‌ها به همراه اطلاعات تماس اولیه، اطلاعات متفرقه و تصاویر مربوط به تماس. به راحتی می‌توانید برای هر فرم تماس برای هر تماس ایجاد کنید و به عموم اجازه دسترسی داده یا فقط به کاربران ثبت نام کرده اجازه دهید تا از فرم استفاده کنند.

 

جستجوی بهتر، جستجوی دقیق تر

جستجوی بهتر، جستجوی دقیق تر

با ایجاد جستجوی هوشمند، بازدید کنندگان وب سایت شما قادر خواهند بود به سرعت و به راحتی اطلاعات مناسب را در سایت شما پیدا کنند. حتی می‌توانید آمارهای مربوط به بازدید کنندگان درخصوص نیازهای آنها را بررسی و با تجزیه و تحلیل و مطالب خود بیشتر و بهتر خدمت رسانی کنید.شما باید توانایی بکارگیری جستجوی هوشمند، انتخاب‌های جستجوی پیشرفته، جستجو خودکار را که بهترین خروجی را در کادر جستجو بدهد داشته باشید.

 

مدیریت مطالب

مدیریت مطالب

جوملا یک سیستم مدیریت محتوا با برخی ویژگی‌های به طور جدی بزرگ است که سازماندهی و مدیریت مطالب سایت را به خوبی انجام می‌دهد. ایجاد محتوا توسط ویرایشگر WYSIWYG داخلی بسیار آسان است و اجازه می‌دهد تا شما به راحتی ویرایش محتوا را بدون هیچ گونه دانش کد نویسی انجام دهید. برای ایجاد محتوا امکانات بسیار در ویرایشگر وجود دارد.با پوسته‌های محتلف، شما قادر به استفاده از چند ماژول از پیش نصب شده جهت نمایش مطالب، محبوب‌ترین مطالب، آخرین مطالب، مقالات مرتبط و خیلی موارد دیگر باشید.

 

طبقه بندی‌های تو در تو

طبقه بندی‌های تو در تو

هنگامی که شما در حال مدیریت محتوا هستید، سازمان یک نیاز کلیدی دارد. شما قادر به ایجاد دسته بندی‌های تودرتو بدون هیچ محدودیتی هستید که کمک بسیاری زیادی به وب سایت‌های بزرگ جهت نظم و یکپارچگی مدیریت محتوا می‌کند.


 

برچسب زدن

برچسب زدن

زمانیکه طبقه بندی مطالب کافی نیست، شما می توانید از برچسب زدن به مطالب استفاده کنید. برچسب‌ها در جوملا از سیستم تو در تو پشتیبانی می‌کند و بدون محدودیتی می‌توانید استفاده کنید.


  

ویرایش مطالب در صفحه سایت

ویرایش مطالب در صفحه سایت

ویرایش محتوا باید آسان و سریع می باشد. شما در حال خواندن از طریق محتوای سایت شما و تغییر شما نیاز به ایجاد را ببینید. بدون نیاز به ورود به بخش اداری هر بیشتر برای ویرایش ساده از محتوا و ماژولها. به سادگی با کلیک و ویرایش از ظاهر.


  

نسخه بندی محتوا

نسخه بندی محتوا

شما هرگز دوباره نسخه مهم قبلی یک مقاله را در صورتیکه در سایت خود تغییر دهید از دست نخواهید داد. شما در حال حاضر قادر به ردیابی دقیقا همان مطلب هستید و اینکه چه تغییراتی اعمال شده است. شما در هر لحظه می‌توانید به نسخه قبلی که ویرایش نموده‌اید دسترسی داشته باشید و نسخه قبلی را احیاء کنید.

 

 

مدیریت خبرخوان و اخبار

مدیریت خبرخوان و اخبار

اطمینان حاصل کنید که بازدید کنندگان سایت شما مطالب جدید و اضافه شده را مطالعه می‌کنند، حتی زمانی که آنها تنها یک بار مراجعه کرده باشند. با پیوند خوراک خوان و عضویت بازدیدکنندگان در RSS می‌توانند مطالب مورد علاقه خود را مطالعه کنند. با مدیریت اخبار سایت، شما می‌توانید فیدهای RSS به سایت خود را ادغام کنید. همچنین امکان جمع آوری تمام پست‌ها از برخی از بزرگترین سایت‌های خبری و نمایش در سایت خود وجود دارد.

 

مدیریت منو

مدیریت منو

مدیریت منو به شما اجازه می‌دهد تا عنوان‌های بسیاری از منوها و آیتم‌های منو را که نیاز دارید ایجاد نمایید. شما می‌توانید منوها را سلسله مراتبی و آیتم‌های منوی تو در تو (کاملا مستقل از ساختار مطلب) ایجاد نمایید. نحوه نمایش و چیدمان منوها را می‌توانید مشخص کنید. منو را می‌توانید در قسمت های مختلف قالب که نیاز دارید نمایش دهید. مطالب لینک شده به منو بطور خودکار توسط مسیر سایت مشخص می‌شوند که به کاربران سایت کمک می کنند.

 

توسعه پذیری قدرتمند

توسعه پذیری قدرتمند

هسته جوملا هسته فقط آغازگر است، قدرت واقعی را شما می‌توانید با سفارشی سازی جوملا نشان دهید. جوملا با بیش از 8.000 افزونه در بخش افزونه‌های جوملا گسترش پیدا کرده است. برای مشاهده می‌توانید به بخش افزونه‌های جوملا مراجعه نمایید برای دیدن هزار افزونه‌ای که بر اساس دسته بندی‌هایی که صورت گرفته نیازهای شما را برآورده می‌سازد.

 

تعیین سطوح دسترسی برای همه نیازهای خود

تعیین سطوح دسترسی برای همه نیازهای خود

ACL مخفف لیست کنترل دسترسی، که به کاربران سایت اجازه می‌دهد تا شما کاربران و گروه‌های مختلف سایت خود را مدیریت نمایید. هنگامی که شما می‌خواهید محتوای پرتال یا شبکه داخلی خود را مدیریت کنید شما نیاز دارید که سطوح دسترسی و کنترل‌های لازم را انجام دهید که هر شخص چه مقدار بتواند ویرایش یا مدیریت یا دیدن مطالب خاص را داشته باشد. سطوح دسترسی جوملا بسیار قدرتمند است و می‌تواند از طریق تنظیمات بهینه سازی شده و هر نیاز ممکن را بر طرف نماید.