10 اردیبهشت, 1396
اخبار

اخبار

Joomla 3.2

جوملا 3.2.0 منتشر شد. به گزارش جوملا فارسی (مترجم برگزیده جوملا در ایران) پروژه جوملا با افتخار جوملا 3.2.0 را برای دانلود در دسترس عموم قرار داد.

در این نسخه ویژگی‌های جدیدی از جمله موارد زیر اضافه شده است:

ادامه مطلب...
joomla 2.5

جوملا 2.5.16 منتشر شد. به گزارش جوملا فارسی ( مترجم برگزیده جوملا در ایران) در جوملا 2.5.16 سه موضوع مهم گزارش شده از نسخه 2.5.15 که منتشر شده بود رفع گردیده است.

در این نسخه مشکلات امنیتی گزارش شده برطرف گردیده است.

ادامه مطلب...
Joomla 3.2

جوملا 3.2 نسخه کاندایدای انتشار منتشر شد. به گزارش جوملا فارسی (مترجم برگزیده جوملا در ایران) پروژه جوملا با افتخار جوملا 3.2 نسخه کاندیدای انتشار را برای دانلود و تست در دسترس عموم قرار داد. طبق برنامه ریزی انجام شده، جوملا 3.2 حدودا 6 نوامبر 2013 [ … ]

ادامه مطلب...
جوملا 3.2 بتا

جوملا 3.2 بتا 1 منتشر شد. به گزارش جوملا فارسی (مترجم برگزیده جوملا در ایران) پروژه جوملا با افتخار جوملا 3.2 بتا 1 را برای دانلود و تست در دسترس عموم قرار داد. طبق برنامه ریزی انجام شده، جوملا 3.2 حدودا 6 نوامبر 2013 منتشر خواهد شد.

تشکر ویژه از ت [ … ]

ادامه مطلب...
ارتقا جوملا

ارتقا از جوملا 1.5 به جوملا 2.5 و جوملا 3 همیشه با دشواری هایی همراه بوده است، اما امروز با ارائه اسکریپت ارتقا redMIGRATOR این مشکلات پایان یافته و شما می توانید به سادگی جوملا خود را بروز کنید.

ادامه مطلب...
تولد جوملا

امروز ما جشن هشتمین سالگرد انتشار اولین نسخه از سیستم مدیریت محتوای جوملا! برگزار می‌کنیم.

در سال 2005 ، گروهی از توسعه دهندگان نرم افزار و کاربران، از سراسر جهان، تصمیم گرفتند همه با هم سرنوشت خود را به روشی دیگر رقم زنند.

نتیجه آن تولد یک پروژه [ … ]

ادامه مطلب...
wiki

به منظور تکمیل کادر بخش آموزش تیم جوملا فارسی (مترجم برگزیده جوملا در ایران) از علاقمندان به همکاری جهت تهیه آموزش‌های مربوط به جوملا ، ترجمه مقالات مرتبط به حوزه فناوری اطلاعات دعوت می‌شود.

شرایط :

ادامه مطلب...

صفحه 10 از 30

<< شروع < قبلی 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 بعدی > انتها >>

TwitterFacebookNewsletterrss

نوار ابزار جوملا فارسی

گوگل پلاس

تیم ترجمه

در این سایت به "جوملا" ترجمه شده است Joomla!®

کتاب جوملا فارسی